قوانین و مقررات

فروشگاه گیفت کارتز از سال ۱۳۹۶ بصورت تخصصی برای اولین در کشور در حال ارائه خدمات گیفت کارت در بستر آنلاین میباشد.

در راستای ارائه بهتر خدمات و شفافیت کاری ، تمامی قوانین و مقررات سایت در جهت حقوق مشتری و تعهد فروشگاه به تفضیل در زیر شرح داده شده است.

ثبت نام: تمامی فرآیند ثبت نام بصورت آنلاین میباشد و در صورتی که در زمان ثبت نام شماره تلفن همراه خود و شماره ثابت منزل یا محل کار را به درستی وارد کرده و احراز نموده باشید ، ثبت نام شما تکمیل شده و امکان خرید از سایت برای شما فعال میباشد.

احراز هویت:

تمام کاربران سایت جهت خرید و همکاری با این فروشگاه موظف هستن که ثبت نام خود را کامل کرده و احراز نمایند.

طبق قوانین اعلامی از سمت پلیس فتا در صورتی که مشتری برای اولین بار اقدام به خرید کند ، فروشگاه این اجازه را دارد تا ۷۲ ساعت محصول خریداری شده را تحویل نداده و مبلغ را نیز مستردد نکند، لذا جهت تسهیل و تسریع خرید این امکان وجود دارد کارشناسان ما از مشتری جهت احراز هویت درخواست مدارک شناسایی بنا به تشخیص کارشناسان فروشگاه نمایند.

مدارک تماما به عنوان سابقه مشتری نزد این فروشگاه باقی میماند.

سطح کاربری:

سایت دارای سطح کاربری میباشد که با توجه به موقعیت مشتری سطح برای ایشان تعریف شده است ، بصورت پیش فرض بعد از ثبت نام و در صورت احراز شماره موبایل سطح کاربری شما ۱ خواهد بود و در صورت تایید و احراز تلفن ثابت سطح کاربری شما به ۲ ارتقا داده میشود.

در صورتی که تلفن ثابت در دسترس ندارید، باید طبق مقررات سایت احراز کامل بصورت تصویری انجام دهید. به این صورت که کارشناسان پشتیبانی شما را راهنمایی کرده که یک عکس سلفی از خود به همراه مدارک مورد نیاز برای ما ارسال فرمایید ، که در صورت تایید اطلاعات، سطح کاربری شما ارتقا یافته و بتوانید از سایت خرید فرمایید.

محدودیت ها:

در صورتی که کاربر بعد از ثبت نام شماره تماس ثابت خود را احراز نکند و در سطح ۱ باقی بماند برای ادامه خرید خود برای بیشتر از یکصد هزار تومان و یا تعداد خرید بیشتر از ۲ عدد با محدودیت مواجه میشود.

بصورت پیش فرض تعداد خرید روزانه هر کاربر ۵۰ عدد میباشد و سقف مبلغ روزانه برای کاربر سطح ۲ شش میلیون تومان میباشد.

بنا به تشخیص کارشناسان فروش یا مدیریت سایت این امکان وجود دارید که برای یک کاربر سطح محدودیت اعمال شود ، این محدودیت شامل سطح کاربری ، تعداد خرید ، سقف خرید ، اجازه خرید و … میباشد.

در صورتی که کاربر اقدام به خرید با کارت جدید یا کارت شخص دیگری کند ، فروشگاه بصورت خودکار از تحویل محصول خودداری میکند.

تحویل کالا:

تمام محصولات سایت بصورت دیجیتال میباشد، تحویل محصولات بصورت آنی یا نهایت با ۴۸ ساعت زمان میباشد. تمامی محصولات بلافاصله بعد از خرید نمایش داده شده و به ایمیل نیز ارسال میگردد.

تمامی محصولات بصورت کد دیجیتال میباشد و در اکثر موارد ارائه امکان تحویل اسکن گیفت کارت یا هر گونه رسید پرداخت مالی وجود ندارد.

مرجوعی کالا:

طبق اصول تجارت الکترونیک، کالاهایی که بصورت دیجیتال میباشد امکان مرجوعی ندارد.

طبق قوانین فروشگاه گیفت کارت دات آی آر به هیچ عنوان محصول فروخته شده مرجوع نمیشود.

درخواست مرجوعی فقط در صورتی قابل قبول میباشد که کارشناسان فروش تشخیص دهند که مرجوع کردن محصول خریداری شده ضرری متوجه این مجوعمه نمیکند ( این در صورتی میباشد که محصول خریداری شده به مشتری تحویل داده نشده است) .

در صورتی که مشتری محصولی را خریداری کرده باشد و با تشخیص کارشناس فنی مشخص شود که محصول باید تعویض یا مرجوع شود، مشتری میتواند محصول را مرجوع و جایگزین دریافت کند (این مورد شامل محصولاتی که از سمت کمپانی اصلی مورد تحریم و سخت گیری قرار گرفته باشد نمیشود مانند گوگل پلی، استیم، ریزر و …) .

در صورتی که مشتری محصولی را خریداری کرده باشد و زودتر از تایم تحویل در بند ۵ درخواست مرجوع کردن خرید و استرداد وجه نماید، درصدی از مبلغ خرید ایشان به عنوان وجه التزام با توجه به آگاهی ایشان از قوانین سایت کسر و سپس به ایشان عودت داده میشود ( درصد کسر شده در بند ۷ میباشد).

استرداد وجه:

در صورتی که سفارش مشتری بیش از زمان اعلام شده در قوانین از طرف فروشگاه به ایشان تحویل داده نشود مشتری میتواند درخواست استرداد کامل وجه نماید.

در صورتی که مشتری خرید ناموفقی داشته است که مبلغ از حساب ایشان کسر شده و با تشخیص قسمت مالی فروشگاه مبلغ ایشان در حساب فروشگاه وصول شده باشد، ایشان میتواند درخواست کامل استرداد وجه نماید.

درصورتی که مشتری طبق بند ۶ درخواست موجوع کردن محصول و استرداد وجه نماید ۵ تا ۱۰ درصد به عنوان وجه التزام و ضرر و زیان از ایشان کسر شده و سپس مبلغ عودت داده میشود.

پشتیبانی :

پشتیبانی فروشگاه در روزهای کاری از ساعت ۹ الی ۵ بعد از ظهر بصورت تلفنی و چت آنلاین از طریق برنامه های واتس اپ ، تلگرام و چت آنلاین سایت پاسخگو شما مشتریان و همراهان گرامی خواهد بود.

در تایم های ساعات غیر اداری مفتخریم که اعلام کنیم تا ساعت ۱ بامداد پاسخگو شما مشتریان گرامی بصورت آنلاین خواهیم بود.

همچنین در کلیه ی روزهای تعطیل پشتیبانی آنلاین فروشگاه از ساعت ۹ الی ۱۱ شب پاسخگو مشتریان خواهد بود.

حریم شخصی :

نام و شماره تماس و اطلاعات مشتریان نزد این سایت کاملا امن باقی میماند و به هیچ عنوان جهت سو استفاده به شخص ثالث یا شرکت های تبلیغاتی و غیر واگذار نمیشود.

مدارک و اطلاعات هویتی و بانکی مشتریان فقط با درخواست رسمی از مراجع قانونی و ذیصلاح کشور ( نیروی انتظامی ، قوه قضاییه و… ) جهت هرگونه بررسی در اختیار ایشان قرار میگیرد.

توجه داشته باشید ثبت نام و خرید از این فروشگاه به این معناست که خریدار تمامی قوانین و مقررات قید شده در این صفحه را پذیرفته و به خرید اقدام نموده است.

اعتماد شما و پشتکار ما از ملزومات رسیدن به اهداف مجموعه گیفت کارتز می باشد.